O společnosti Czechiaprint

Jako reklamní agentura působíme v oblasti reklamy a tisku 10 let. Máme nejrůznější zkušenosti se zajímavými klienty, jako jsou například práce na služebních vozech pro Polici ČR, Hasičský záchranný sbor, Vojenskou policii a pro další státní instituce.

Jsme schopni zajistit nejrůznější reklamní služby, které popisujeme níže. Více než dobře se za Czechiaprint orientujeme v oblasti polepů aut, reklamních ploch, výloh, interiérů a celkově všeho, co se kolem polepů točí.

Zabezpečujeme kompletní servis v oblasti polygrafických produktů a mnoho dalších služeb v oblasti tisku. Věnujeme se široké škále polygrafických služeb od klasických až po nadstandardní tiskoviny. To vše dle přání klienta. Poskytujeme výběr rozličných technologií od nízkonákladového tisku až po velká pravidelná periodika.


Společnost, zkráceně Czechiaprint, je členem skupiny Czechiapharm Group. Ta se dále dělí na společnosti Czechiapharm a Czechiapharm Team.

Czechiapharm Print vznikla jako nástupní společnost firmy KNM Agency s.r.o., která ukončila svou činnost v létě 2019, kdy ji plně nahradila Czechiapharm Print.

Rozdělení společností